Kontakt oss
se com

Kontakt oss

Har du spørsmål eller andre henvendelser vedrørende Hallingtreff kan du kontakte oss på hallingtreff@hallingplast.no.

Lars Riise
Hallingtreff-koordinator
+47 951 03 305
lars.riise@hallingplast.no

Anders Hauge
Marked- og kommunikasjon
+47 47 89 05 24
anders.hauge@hallingplast.no

Steinar Tragethon
Faglig kontakt
+47 32 09 55 91  
steinar.tragethon@hallingplast.no

Sverre Tragethon
Faglig kontakt
+47 32 09 55 92 
sverre.tragethon@hallingplast.no

Odd Borgestrand
Pressekontakt
+47 906 20 028
o.borgestrand@gmail.com